4 сесія 8 скликання

Дата: 28.01.2021 17:00

28 січня відбулася  4  сесія   Ямпільської міської ради.

На сесії було розглянуто ряд важливих питань, серед яких питання про утворення управління «Центру надання адміністративних послуг» Ямпільської міської ради, що дасть можливість роботу ЦНАПу зробити більш продуктивною та наблизити послуги до населення. Особливо це стосується старостинських округів та надання адміністративних послуг адміністраторами безпосередньо на місцях.

Також було прийнято план роботи міської ради 8 скликання на 2021 рік. Депутати активно включились в обговорення даного питання та внесли свої пропозиції, які було враховано.

Сесія затвердила 8 старост на старостинські округи, лише один округ залишився без старости, питання залишилось відкритим і потребує доопрацювання.

Ось уже вкотре піднімається питання про тарифи на водопостачання та водовідведення. Це непросте питання і болюче для усіх, тому було вирішено ще раз провести грунтовні прорахунки, а потім знову повернутися до його вирішення аби прийняти правильні рішення.

Депутатами було розглянуто та прийнято рішення по ряду земельних питань.