ЛОКАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВИВЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ

Дата: 28.01.2021 09:39

Нещодавно працівники відділу економічного розвитку та інвестицій Ямпільської міської ради приймали участь у програмі  «Успішні локальні громади», що організовувався від імені фонду «Освіта для демократії» громадськими організаціями «Наше Поділля» та «Точка доступу».  На якому розглядався локальний аналіз, як інструмент вивчення потреб громадськості в тій чи іншій сферах.

Програма передбачає участь у циклі тренінгів, виконання командних  завдань і можливість отримання фінансування на реалізацію свого проекту в рамках конкурсу міні грантів.

Під час  навчального етапу проекту команда визначила актуальну на сьогодні тему для дослідження – розвиток сільського туризму, обравши місцем проведення село Оксанівку. Оскільки сільський туризм в Оксанівці останніми роками стрімко розвивається.

З метою дослідження обраної теми сьогодні, 27 січня 2021 року, команда  провела локальний аналіз, ціллю якого було  визначити потреби, проблеми та думку мешканців, аби краще планувати їх діяльність, нові проекти та ініціативи.