Позачергова 3 сесія Ямпільської міської ради

Дата: 20.01.2021 12:28

19 січня 2021року відбулась позачергова 3 сесія Ямпільської міської ради. На порядку денному слухались питання передачі на баланс відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради закладів дошкільної та позашкільної освіти, прийняття у власність Ямпільської міської територіальної громади житлового будинку по вул. Савіна,72 в м. Ямполі, внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств міста Ямполя на 2018-2022 роки та інші.

Особливо дискусійним було питання, на якому депутати Ямпільської міської  ради обговорили звернення до  Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України та Народного депутата України Вацака  Г.А. щодо недопущення підвищення тарифів на електроенергію. Враховуючи розмір реальних доходів населення, таке підвищення призведе до прямого порушення прав кожного громадянина на достатній життєвий рівень. Зважаючи на те, що Ямпільська громада не газифікована, депутати  звернулись з пропозицією щодо відновлення скасованої пільгової вартості на 100 кВт електроенергії для приватних споживачів  та зменшення ціни на скраплений газ, ціна якого є неприйнятно високою в порівнянні з середньою вартістю природного газу. Депутатське звернення буде оприлюднено в засобах масової інформації  та спрямовано  до об’єднаних  територіальних  громад  Вінницької  області  для його підтримки.