До відома землевласників та землекористувачів!

Дата: 12.01.2021 11:59

Відділ в Ямпільському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області повідомляє, що відповідно до статті 289 Податкового кодексу України, до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідних положень» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 року  № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2020 рік становить 1,0.

Додатково інформую, що з 01 січня 2019 року набрала чинності Загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення. Витяг про вартість сформованої (з кадастровим номером) земельної ділянки сільськогосподарського призначення можливо замовити в прозорому офісі по вул. Замкова, 88 м.Ямпіль. Послуга також доступна онлайн.  Надання інформації здійснюється на безоплатній основі.

Начальник відділу                                            О.Ф.БАРТКО