Ямпільська міська громада

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Дата: 18.12.2020 08:35

Щиро вітаю вас із наступаючим святом - Днем Святого Миколая Чудотворця!

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового року.

Найбільше цього свята чекають діти, бо переконані, що Святий Миколай не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки та любов. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в день Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Дорогі наші дітки! Я більш ніж упевнений в тому, що протягом року ви були слухняними, а тому Святий Миколай завітає до кожного з вас аби проявити своє чудо!

Від  усієї душі вітаю усіх жителів Ямпільської громади із святом!

Бажаю міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні!

З повагою, міський голова Сергій Гаджук