Ямпільська міська громада

Шановні працівники прокуратури!

Дата: 01.12.2020 09:16

Щиро та сердечно вітаю вас із  професійним святом – Днем працівників прокуратури України!

З перших днів незалежності України, ви активно втілюєте в життя принципи верховенства права, міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координуєте роботу правоохоронних органів у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю, приймаєте участь у вдосконаленні законодавства.
        Професійний досвід, ініціативність та наполегливість працівників прокуратури служать завданням творення європейської правової держави. Саме від вашої праці залежить збереження спокою та надійний захист громадян.

Бажаю вам завжди залишатися міцним та  гідним щитом істини та  справедливості нашої країни, бажаю ніколи не  зупинятися на  шляху до  перемоги та  постійно знаходити вірну відповідь на  усі життєвоважливі питання.

І, незважаючи на неспокійну і настільки нелегку діяльність, нехай життя ваше все ж буде благополучним, щасливим і різноманітним. Щастя, міцного здоров’я і благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою, міський голова Сергій Гаджук