Шановні захисники незалежної України!

Дата: 14.10.2020 08:08

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва!

Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Цього дня ми вшановуємо оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку, почесної і водночас важливої місії служіння своїй Вітчизні, хто захищав та захищає її кордони від загарбників.

Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Низький уклін всім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні!

Бажаю усім мирного неба, міцного козацького здоров’я, незгасимої енергії, щастя, добробуту, добра та наснаги у всіх починаннях!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко