Шановні вчителі!

Дата: 02.10.2020 16:26

Прийміть щирі та сердечні вітання з  наступаючим професійним святом - Днем учителя!

Бути вчителем – це високе покликання, особливий талант. Ви даєте своїм вихованцям знання, прищеплюючи їм високі моральні поняття честі і гідності, добра і справедливості, розвиваєте кращі особисті якості, здібності творчо мислити і приймати самостійні рішення, відкриваєте перед кожним величезний світ з вибором тисяч життєвих доріг. Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві.

Щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, творчої енергії та людської поваги. Зичу  вам та вашим родинам міцного здоров’я,  благополуччя та  злагоди, достатку, мирного неба над головою!

З повагою ,міський голова Анатолій Юрченко