Увага! Буревій! Будьте обережні!

Дата: 11.03.2019 11:34

Ось уже кілька останніх днів на території Вінницької області спостерігається погіршення погодних умов, а саме надзвичайно сильний вітер з поривами до 28 м/с, який періодично супроводжується рясними дощами.

У місті Ямполі уже виявлено перші наслідки такої негоди – повалені дерева, подекуди зірвані частини дахів, відірване гілля дерев, частково відсутнє енергопостачання.

За інформацією Вінницького обласного гідрометцентру така погода протримається до кінця доби 11 березня, а вже завтра очікується послаблення вітру і буревій почне відступати.

Ямпільська міська рада звертається до мешканців міста бути вкрай обережними. Зокрема, під час сильного вітру намагатися не ходити під розлогими та високими деревами, лініями електропередач, рекламними щитами які можуть бути пошкоджені поривами вітру. Водіям транспортних засобів слід обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, не залишати автомобілі під крислатими деревами.

У разі можливого виявлення обірваних ліній електропередач, не наступайте на них та не торкайтеся їх руками, адже вони можуть перебувати під напругою та становити загрозу для здоров’я та життя. У випадках виявлення наслідків стихії повідомляйте відповідні служби, попередьте сусідів, зберігайте спокій.

Будьте обережними, пересуваючись вулицями міста, та дотримуйтесь правил безпеки!