Після негоди природа повернула людям сміття

Дата: 03.06.2019 16:21

Внаслідок сильного зливового дощу минулих вихідних окрім того, що підтопило людські подвір’я, городи та порозмивало міські вулиці, сильним потоком води повиносило сміття, яке складувалося в ярах та на схилах нашими ямпільськими «господарями», які відмовляються користуватися послугами КП «Ямпіль-комунгосп», не сплачують за вивезення побутових відходів та викидають їх, де заманеться.

Більше того, значний відсоток підтоплення територій приватних помешкань спричинило саме побутове сміття, адже масово та під тиском потоку води воно зупинялося в таких місцях, де дощова вода не мала змоги стекти в правильному напрямку, відходами забивалися системи водовідведення. Тому і маємо ось такий результат!

Ямпільська міська рада вкотре закликає містян дбати про чистоту міста, не захаращувати сміттям його околиці, прибережні зони та паркові території, адже наслідки такого ставлення до природи, як виявилось, можуть бути вкрай неприємними та фінансово затратними.

Для усунення наслідків негоди залучається комунальна техніка КП «Райсільгоспокомунгосп» (керівник Алєксєєв Валентин Миколайович – 068-95-86-898) та ведуться відповідні ліквідаційні роботи.