Вінницька область, Могилів-Подільський район

Вітаємо збірну Ямпільського району -  чемпіонів Вінницької області з футзалу

Дата: 02.04.2019 16:20
Кількість переглядів: 587

30 березня у м. Вінниці відбувся фінал Першості Вінницької організації ВФСТ «Колос» з футзалу серед збірних команд районів 2019 року, у якому перемогу здобула збірна футболістів Ямпільського району (тренер Геннадій Гречковський).

Фото без опису

На початку проведення обласного чемпіонату стартувало 20 команд, змагання проходили в 4 етапи. До фінального етапу вийшли 4 команди із Ямпільського, Могилів-Подільського, Іллінецького та Томашпільського районів. У півфіналі ямпільчани обіграли команду Могилів-Подільського району з рахунком 5:0, що дало їм змогу пройти до фіналу, в якому зустрілися із збірною Іллінецького району та  в напруженому протистоянні зуміли обіграти її з рахунком 5:2.

Чемпіонами області стали: Влад Мазур, Денис Мазур, Олександр Костакі, Олег Здановський, Стас Іванов, Олександр Мунтян, Віталій Мураховський, Ілля Поповський, Ігор Поповський, Геннадій Левицький, Олександр Вишневий, Сергій Батиршин та Назар Дабіжа.

Такий відмінний результат дає перепустку футболістам Ямпільщини для участі у Всеукраїнських змаганнях з футзалу.

Ямпільська міська рада щиро вітає наших спортсменів із перемогою в обласній Першості та бажає їм успіху у фінальній частині чемпіонату України. Молодці! Так тримати!!!