Зірковий бум ямпільських танцюристів

Дата: 04.06.2019 16:15

02 червня у м. Ладижин на великій сцені Ладижинського палацу культури «Прометей» відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зірковий бум-2019», участь у якому брали вихованці хореографічного гуртка Ямпільського будинку дитячої та юнацької творчості та привезли до Ямполя не одну нагороду.

Неймовірна радість переповнює за середню вікову групу хореографічного колективу «Сонечко», яка у номінації естрадна хореографія із танцем «Потанцюєм?» виборола спеціальне ГРАН-ПРІ конкурсу та грошовий приз у сумі 5 тис. грн.

Також дуже приємно відзначити, що дипломами за перші місця були нагороджені: молодша вікова категорія танцювального колективу «Сонечко» у номінації естрадна хореографія за танець «Шалені бульбашки» та старша вікова категорія цього ж хореографічного колективу за танець «В ритмах танго». За високопрофесійну плідну діяльність та вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України подякою було відзначено керівника хореографічного колективу Валентину Дорош.

Ямпільська міська рада щиро вітає наших талановитих дітей, їх батьків, творчого наставника Валентину Дорош та директора БДЮТ Олену Фурман з високими досягненнями на Всеукраїнському конкурсі. Бажаємо творчого натхнення, оптимізму та підкорення нових вершин на мистецькій ниві!