Ямпільська міська ТВК Могилів-Подільського району по виборам депутатів  та голови ОТГ повідомляє:

Дата: 07.09.2020 16:59

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ , СЕЛИЩНИХ , МІСЬКИХ ГОЛІВ                                         25 жовтня 2020 року

Ямпільської міської територіальної комісії Могилів-Подільського районну Вінницької області

П О С Т А Н О В А

м. Ямпіль

6 вересня 2020 року                                                                      № 7

Про утворення територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Ямпільської міської ради  Могилів – Подільського району  Вінницької області

25 жовтня 2020 року

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, третьої статті 197, частин першої, третьої, четвертої, сьомої статті 201, пункту 2 частини другої статті 206, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів" , керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Ямпільська  міська територіальна виборча комісія Могилів – Подільського району  Вінницької області постановляє:

1.      Визначити кількість територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів Ямпільської  міської ради Могилів - Подільського району  Вінницької області 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) територіальні виборчі округи.

2. Утворити територіальні виборчі округи з перших виборів депутатів Ямпільської міської ради  Могилів – Подільського району Вінницької області 25 жовтня 2020 року згідно з додатком.

3.      Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії, а також оприлюднити на веб-сайті Ямпільської міської  ради  Могилів –Подільського району Вінницької області.

4.      Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

5.      Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру виборців Ямпільської районної державної адміністрації Могилів –Подільського району  Вінницької області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Ямпільської  міської

територіальної виборчої комісії                                        О.М. Работинський

Секретар Ямпільської  міської

територіальної виборчої комісії                                                    А.І. Могилевич

до Постанови від 6 вересня 2020 року № 7

територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів

Ямпільської  міської  ради  Могилів – Подільського району Вінницької області

Номер територіального виборчого округу

Опис меж одномандатного виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців  в окрузі

1

м. Ямпіль

8742

2

с.Буша, с. Держанка, с. Дорошівка, с. Слобода-Бушанська, с.Михайлівка, с. Петрашівка                 с. Миронівка, с. Хмелівщина, с. Гальжбіївка, с.Біла, с. Ульянівка, с. Оксанівка, с. Тростянець,

с. Регляшинці, с.Лаврівка с. Гонорівка, с. Нечуївка, с. Русава,

5960

3

с.Дзигівка, с. Дзюброве, с. Безводне, с. Прилужне,  с. Писарівка, с.  Клембівка, с. Ратуш, с. Качківка,

7399

4

с. Велика Кісниця,с. Придністрянське  с. Слободо–Підлісівська , с. Підлісівка  с.Довжок, с. Цекинівка,

с. Северинівка, с. Іванків, с.Пороги, с. Добрянка, с.Франківка.

6807

Секретар Ямпільської міської

територіальної виборчої комісії                                             А.І. Могилевич