Дата: 28.08.2020 14:57

29 серпня весь український народ вшановує День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата невипадкова – це день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

Сьогодні ми згадуємо усіх Героїв, які поклали свої голови за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі. Ми глибоко співчуваємо батькам, дружинам, дітям та родинам всіх загиблих. Прийміть слова подяки за те, що виховали таких патріотів України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Пам’ять, як духовний заповіт Солдата України, непідвладна часу, як і любов до Батьківщини, в ім’я якої наші захисники поклали своє життя.

Тож будемо гідними їхнього подвигу, бо надто дорогою ціною дається нашій державі побудова нового суспільства.

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко