Ямпільська міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет  щиро вітають міського голову Анатолія Юрченка з Днем народження!

Дата: 17.08.2020 08:11

Шановний Анатолію Володимировичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

У цей особливий для Вас день хочемо відзначити, що Ваша робота на посаді міського голови, Ваш життєвий і професійний досвід, повсякденна турбота про людей, висока професійність, чуйність, вимогливість до себе і до інших є прикладом сумлінного виконання своїх обов’язків та великої відповідальності перед громадою за довірену Вам справу служіння рідному місту.

Бажаємо Вам здоров’я, щасливого довголіття, невичерпної енергії, творчої наснаги і духовного піднесення на довгі роки, реалізації усіх задумів і планів!

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, зігріває тепло людської вдячності, серце наповнюється радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких, а підтримка колег буде стимулом для нових звершень!

З повагою, депутатський корпус, виконавчий комітет та колектив Ямпільської міської ради