Шановні ямпільчани!

Дата: 13.08.2020 11:36

За повідомленням відділу прикордонної служби «Ямпіль» повідомляємо та звертаємо увагу місцевого населення, керівників підприємств, організацій, трудових колективів на необхідність дотримання вимог прикордонного режиму на території міста Ямполя:

• громадяни України в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів , що посвідчують їх особу
  • авіаційні роботи, будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування органу охорони державного кордону. Держприкордонслужби, у зоні відповідальності якого проводиться така діяльність, із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, що проводитимуть діяльність. Інформування здійснюється письмова не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти. Контактна інформація розміщується Адміністрацією Держприкордонслужби на інформаційних стендах, офіційному веб-сайті, а також в засобах масової інформації.

За недотримання прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальность.