Шановні ямпільчани!

Дата: 26.06.2020 11:49

Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина. Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу.

Бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас, а всюди панує світлий настрій, а у душі  міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко