Увага! Можливе підтоплення!

Дата: 24.06.2020 12:54

Фото без описуШановні Ямпільчани!

За повідомленням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій спостерігається  підвищення рівня води в річці Дністер і можливе підтоплення прилеглих до русла річки територій.

Останні тижні в західних та центральних регіонах України не перестають іти дощі, що призвело до підняття рівня води до критичного.
    Сьогодні, 24 червня 2020 року станом на 11 годину, рівень річки Дністер в м. Ямполі становить 4,5 метра вище нульового рівня.
    Просимо не панікувати, бути готовими  до підтоплення дворів та територій, прилеглих до річок Русава  та Дністер. При загрозі можливого затоплення будемо оперативно інформувати.
Слідкуйте за публікаціями на офіційних сайтах держустанов та оголошеннями, які публікуються райдержадміністрацією, міською радою.
До кінця дня можливе підняття рівня води ще на 1 метр.