Вітаємо з черговою  перемогою

Дата: 22.06.2020 10:02

21 червня на стадіоні с. Серебрія відбувся черговий матч чемпіонату Могилів-Подільського району з футболу 2020 р. серед команд «Дністер» с. Серебрія та «Тірас» м. Ямпіль.

Гра  проходила в напруженій та емоційній атмосфері. Підтримати свою команду приїхали вболівальники «Тіраса», яких гра вимусила трохи понервувати та пережити хвилюючі моменти. Але наша команда не підвела своїх прихильників і отримала вольову перемогу з результатом 2:1. Голи забили: Батиршин Сергій та Гладкий Костянтин. Особлива подяка воротарю «Тіраса» Володимиру Булату, який зумів парирувати пенальті.

Тож, вітаємо «Тірас» з перемогою і бажаємо чергових здобутків та запрошуємо на черговий матч 5 туру , який відбудеться у м. Ямполі 28 червня  о 17:00. Вболівати разом та підтримувати свою команду завжди краще.