Засідання виконкому Ямпільської міської ради

Дата: 28.05.2020 10:04

27 травня відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради.

На засіданні було розглянуто низку важливих питань, серед яких питання про відновлення роботи дитячих дошкільних закладів. Керівникам ДНЗ до 1 червня доручено створення належних умов у дитячих закладах, передбачених рекомендаціями МОЗ та Головним санітарним лікарем України на період послаблення карантинних заходів.

Членами виконкому заслухано звіт Кіловатої О. В. про роботу                           КП «Ямпільводоканал» за 2019 рік та I квартал 2020 року і звіт спеціаліста міської ради Росінського А. В. про підсумки проведення двомісячника з благоустрою міста.

Було затверджено умови продажу на електронному аукціоні об’єкту нерухомого майна по вул. Замостянській, 47 (клуб бувшого СВАТ ім. Суворова). Прийнято рішення про необхідність проведення конкурсу на визначення виконавця робіт з вивезення побутових відходів з міста.

Розглянуто ряд питань щодо перебування та постановки на квартирний облік громадян,  звернення щодо адресного господарства та інші.