До уваги Ямпільчан.

Дата: 20.05.2020 11:04

Відповідно до «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху  на селі та дорадництва на 2016-2020роки» ( затвердженої рішенням  4 сесії обласної ради 7 скликання від 11.02.2016 р. № 40, зі змінами, внесеними рішенням 43 сесії 7 скликання  від 16.04.2020 р.  № 943) щодо надання фізичним особам  часткового відшкодування витрат на закуплену установку  індивідуального доїння або ( та ) холодильну установку для зберігання і охолодження молока ( ларі).

Документи від фізичних осіб будуть прийматися по завершенню карантинних заходів  в Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації: м. Вінниця, вул. Соборна,15а кабінет 21.

Для отримання часткового відшкодування  витрат на установку фізичні особи подають до Департаменту  щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року наступні документи:

1. Довідку видану міською радою  про кількість корів, які отримуються в домогосподарстві;
  2. копії паспортів ВРХ, ветеринарних карток до них ( за їх наявності);
  3. копія технічної документації на установку  ( інструкція або паспорт);
  4. оригінал платіжного документу ( товарний чек або квитанція  про оплату);
  5. копія паспорта особи;
  6. копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків  ( крім фізичних осіб , які через свої релігійні переконання  відмовляються  від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті)
  7. довідку про   відкриття поточного рахунку в банку.

Ямпільська міська рада