Шановні земляки – ліквідатори Чорнобильської трагедії!

Дата: 24.04.2020 11:16

Чорною та гіркою увійшла дата 26 квітня 1986 року в історії людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи сталася аварія, яку обгрунтовано вважають найбільшою у світі техногенною і екологічною катастрофою.

Ось уже 34 роки ця рана ятрить українську землю. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров’ю мільйонів українців. Наслідки чорнобильської трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Ті, хто з перших хвилин катастрофи стали на боротьбу з невидимим ворогом – справжні герої. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та повної самовіддачі. Ви без обдумувань кинулись на порятунок рідної землі та співгромадян. Ваша боротьба заслуговує найщиріших слів подяки не тільки українців, а й усієї Європи.

На жаль, для багатьох ліквідаторів це був останній бій. Низько схиляю голову перед пам’яттю усіх, хто ціною власного життя відвів біду від майбутніх поколінь. Пам'ять про героїв-чорнобильців назавжди залишиться у наших серцях. Їхній подвиг є прикладом життєвої мудрості та громадянської позиції для нащадків.

Тож сьогодні, у День пам’яті Чорнобильської трагедії, низько схиляю голову перед тими, хто віддав життя зупиняючи «ядерний смерч» та висловлюю слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Щиро бажаю вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя, добробуту та злагоди вашим родинам!

Низький вам уклін!

З повагою, міський голова  Анатолій Юрченко!