Обмежено доступ громадян до кладовища з 20.04. по 03.05 2020 року

Дата: 22.04.2020 11:50

Під час Великодня  та поминальних днів є традиція відвідувати могили своїх рідних. Але цього року ми живемо в особливий час — час поширення епідемії коронавірусу, і будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути небезпечними.

Тому, враховуючи норми постанови Кабінету Міністрів  від 11.03.2020 №211 та подання головного державного санітарного лікаря Вінницької області від 16.04 2020 № 01/705, районною комісією з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій   прийнято рішення про обмеження відвідування цвинтарів в Пасхальні дні з 20 квітня по 03 травня 2020року.

Більшість Церков, які святкують Великодні свята за юліанським календарем,  прийняли рішення про перенесення поминальних днів з 25-26 квітня 2020 року на Троїцьку поминальну суботу (06 Червня 2020 року).

Ямпільська міськрада закликає містян утриматися від відвідин могил рідних під час карантину, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

Бережіть себе та своїх рідних!