Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

Тротуар по вулиці Свободи

Дата: 13.04.2020 16:33

Приємним подарунком для містян стало завершення першої черги ремонту тротуару по вулиці Свободи (біля Ямпільських ЕМ).

Жвава ділянка руху пішоходів була значно пошкоджена від часу та опадів, а тому справедливо була темою нарікань ямпільчан.

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку міста, навесні поточного року проведено капітальний ремонт асфальтового покриття  250 м2 тротуару. Край дороги відгороджено бетонним бордюром,  новою підпірною стінкою укріплено земляний схил.  Зрізано і підчищено кущі та гілля дерев.                     Зручно та комфортно стало пересуватися місцевим жителям, які постійно дякували будівельникам за професійну роботу.

Наразі, ремонтні роботи продовжуються і протягом квітня буде завершено другу чергу ремонту.

Будівельні роботи здійснює ФОП Рутковський О. М.