Делегація  з Молдови

Дата: 26.02.2020 13:21

25 лютого до міста Ямполя, з візитом у відповідь, прибула делегація воїнів-афганців із сусідньої дружньої Молдови. Гостей приймали міський голова А. Юрченко, голова районної ради С. Гаджук, заступник голови райдержадміністрації  М. Труба, голова районної спілки ветеранів Афганістану О. Білінський, голова обласної спілки воїнів-афганців   П. Кирилішин.

Учасники зустрічі поклали квіти до Обеліска слави , до пам’ятного знака  Героям-ямпільчанам, загиблим в АТО та до меморіалу пам’яті загиблим в Афганістані.

Із словами поваги та шани до присутніх звернулась молодь міста  Ямполя. На адресу цих мужніх людей було сказано багато теплих слів.

Гості завітали до музичної школи на фестиваль патріотичної пісні, який проводиться третій рік поспіль, відвідали кімнату-музей афганської війни, побували у музеї Козацької слави.

Зустріч проходила у дружній та теплій атмосфері, було обговорено проблемні питання воїнів-інтернаціоналістів. На згадку про зустріч присутні обмінялись пам’ятними сувенірами.