Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПИТНОЮ ВОДОЮ – ВАЖЛИВЕ ЗАВДАННЯ

Дата: 20.02.2020 15:14

Ямпільська міська рада інформує про стан постачання питної води до багатоповерхових будинків №1, №27, № 37 по вулиці Г.Кульчицького, №82 по вулиці Замостянській та №3а по вулиці Яблуневій.

На сьогодні мешканцям даних будинків постачається питна вода ПрАТ «Ямпільський приладобудівний завод» з власної артезіанської свердловини, яка експлуатується ще з 70-х років і термін її ефективного використання завершується. Частішають випадки перебоїв у цілодобовому постачанні питної води, спричинені зменшенням рівня води у свердловині та іншими причинами технічного характеру.

Робочою групою, створеною за дорученням міського голови в складі представників міської ради, ПрАТ «ЯПЗ», КП «Ямпільводоканал» та депутатів даного округу, оцінено стан справ, обговорено та проаналізовано проблеми з переведення абонентів на обслуговування водоканалу та заходи, які будуть проводитись.

Комісія пропонує вирішити дану проблему шляхом будівництва нової артезіанської свердловини у даному масиві, що допоможе надати якісні послуги з постачання питної води не лише абонентам, які перейдуть до КП «Ямпільводоканал» від ПрАТ ЯПЗ, а й населенню цілого міста за рахунок зменшення навантаження на використовувані комунальні свердловини та покращення тиску води. Вирішення проблеми по іншому спричинить технічні проблеми на діючій системі водопостачання міста.

Через важливість вирішення даної проблеми, будівництво свердловини, яке заплановано в Плані соціально-економічного розвитку міста Ямполя на 2021 рік, буде перенесено на поточний 2020 рік. Дано доручення вишукати джерела фінансування для виконання рекомендованих заходів.

Для прийняття цього важливого рішення, керувались перш за все пошуком рішень, які найменше могли б зашкодити мешканцям будинків, а також могли забезпечити якісне та безперебійне постачання питної води у майбутньому, а не «аби як – лише щоб швидко».

Просимо містян ставитись з розумінням до тимчасових проблем, які можуть виникнути під час проведення відповідних будівельних робіт..

Анонім
2020-02-21 12:08:09

Дякуємо за відгук. В даний час проводиться робота по пошуку місця буріння свердловини. Наступним кроком буде оцінка вартості будівельних робіт ліцензованою проектною організацією, що дасть можливість в подальшому визначитись із сумою коштів. Вартість робіт ,зазначених у проектно-кошторисній документації, буде враховано при виділенні коштів з бюджету. Про стан робіт та їх фінансування будемо інформувати.

Анонім
2020-02-20 18:07:12

Повністю погоджуюсь,правильне рішення.Одне застереження та пропозиція-для нової свердловини мають бути фахові спеціалісти с іншого району або і області і все має бути під ключ.Поясню чому.На сьогодні в моему будинку вода з нової свидловини,за що велике спасибі,але.. Її робили майже два роки,ямпільські "спеціалісти",в яких то дощ,то після перепою.Якщо правильно зрозуміла,брали дешеву робочу силу для економії.Отже напишіть на своїх сторінках,скільки виділяете коштів для свердловини,скільки вона коштує під ключ.Якщо виділених коштів мало,то чи варто починати?