Дорогі ямпільчани!

Дата: 22.01.2020 08:30

Сьогодні ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії

– День Соборності, день об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ця дата ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної держави.

Успіх побудови демократичної та міцної країни залежить від наших спільних зусиль, від дотримання принципів незалежності, від усвідомлення власної відповідальності за наше майбутнє. Тільки в соборності та єдності, неподільності української землі ми зможемо збудувати економічно та духовно багату, вільну та демократичну європейську Україну.

Бажаю вам міцного здоров’я, незламного духу та людської гідності. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко