Фестиваль народної творчості

Дата: 17.01.2020 14:25

17 січня у м. Ямполі на площі біля міської новорічної ялинки відбувся районний зимовий фестиваль народної творчості «Різдвяне диво», який зібрав колядників та щедрувальників від сільських територіальних громад Ямпільщини. І задзвеніла над Ямпільським краєм старовинна і сучасна колядка та щедрівка, передаючи колорит та святкову атмосферу новорічно-різдвяних свят.

На святі були присутні  заступник голови Ямпільської РДА Труба Михайло Григорович та міський голова Юрченко Анатолій Володимирович, які привітали мешканців Ямпільщими зі святами.

Святкову атмосферу створювали колективи від сільських рад, виконавці районного будинку культури, музиканти з гурту «Подоляни». Вони змогли відтворити культурну спадщину українського народу, її багатство та різноманітність.

Територіальні громади представили свої світлиці зі смачними традиційними святковими українськими стравами - кутею, голубцями, кручениками, квашеною капустою, грибочками, ароматною випічкою, - якими радо пригощали всіх, хто завітав на фестиваль.