Вінницька область, Могилів-Подільський район

Ще один Кубок із футзалу поповнив спортивну скарбницю ямпільчан

Дата: 13.01.2020 00:59
Кількість переглядів: 377

12 січня футбольна зала Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи приймала гостей із Могилева-Подільського, Мурованих Курилівців та Тульчина – юних футболістів 2010-2011 р.н., які разом із вихованцями ФК «Тірас» (Ямпільська ДЮСШ – директор Геннадій Гречковський ) змагалися за першість у Відкритому турнірі з футзалу, приуроченому Новорічним святам та організованому за підтримки міського голови Анатолія Юрченка.

Фото без опису

У результаті футзальних протистоянь перемогу вдалося вибороти ямпільчанам із ФК «Тірас» (тренер Сергій Батиршин). Друге місце посіли юнаки із Могилева-Подільського, третє – юні футболісти із Мурованих Курилівців та четверте – із Тульчина.

Нагородження проводив міський голова Анатолій Юрченко. Команди були нагороджені Кубками, медалями та грамотами.

Такий турнір, безумовно, став ще однією хорошою можливістю для юнаків – зустрітися та позмагатися на спортивній ниві, для їхніх тренерів – обмінятися досвідом. А в підсумку всі отримали бадьорий заряд енергії та позитивного настрою. Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо нових спортивних досягнень!