Вінницька область, Могилів-Подільський район

Новорічні Кубки області з футзалу прибули до Ямполя

Дата: 02.01.2020 19:21
Кількість переглядів: 435

Гарним передсвятковим подарунком порадували ямпільчан минулої суботи, 28 грудня, юні вихованці ФК «Тірас» Ямпільської ДЮСШ, які взяли участь в обласних «Новорічних турнірах з футзалу серед юнаків», що проводилися у смт. Томашполі та м. Могилеві-Подільському, та зуміли вибороти аж три Кубки.

Фото без опису

На змаганнях у Томашполі ямпільські футболісти були представлені двома командами юнаків 2007-2008 р.н.  – «Тірас-І» та «Тірас-ІІ», які зуміли вибороти аж два Кубки: за І і ІІІ місця. Тренерами юнаків цієї вікової категорії є Геннадій Гречковський та Олександр Мунтян. З великою приємністю хочеться відзначити, що трьох тірасівців було нагороджено особистими відзнаками: Матвій Місяченко здобув титул «Кращий гравець ФК «Тірас-І», Олег Слободянюк – «Кращий гравець ФК «Тірас-ІІ» та Лев Тараторін – «Кращий гравець турніру».

Новорічний обласний турнір у Могилеві-Подільському, в якому взяли участь вихованці ФК «Тірас» 2010 року народження під керівництвом свого тренера Сергія Батиршина, порадував тим, що перемогу у ньому здобули саме вихованці Ямпільської ДЮСШ, та були нагороджені Кубком за І місце.

Вітаємо наших юних футболістів, їхніх тренерів, батьків із такими високими здобутками на спортивній ниві, бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено підкорювати нові вершини. Молодці! Так тримати!