Новорічна ніч у Ямполі!

Дата: 02.01.2020 14:12

Вже традиційно, о другій одині, в новорічну ніч небайдужі ямпільчани - любителі активного відпочинку, святкували настання Нового 2020 року. Весело, з музикою та запальними танцями, посмішками та дружніми обіймами, цілими сім’ями та дружніми компаніями вітали один одного з прийдешнім святом. Атмосфера доброзичливості та радості, емоційного піднесення царювала на площі біля міської ялинки, що привабливо мерехтіла тисячами синьо-білих вогників. Цього року підходи до міської ялинки прикрашали, немовби запрошуючи на побачення, чарівні олені та сніговики, прикрашені світлодіодними гірляндами, та були улюбленим місцем для фотографування містянами та гостями нашого міста. На імпровізованому святі були ямпільчани різних вікових груп - від дошкільнят, що  невпинно та галасливо бігали кругом ялинки, до жителів поважного віку,  які танцювали, вибираючи повільніший темп танцю. З найкращими побажаннями в Новому році, до присутніх звернувся міський голова Анатолій Юрченко. Гарний настрій забезпечувався запальними музичними творами гурту “ Подоляни“ та аматорами сцени Ямпільського будинку культури.