Вітаємо з Днем народження Миколу Рутковського – члена виконавчого комітету Ямпільської міської ради!

Дата: 16.12.2019 09:58

Шановний Миколо Трохимовичу!

Прийміть щирі та сердечні вітання із Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у всіх Ваших добрих починаннях. Нових Вам досягнень та здобутків, гідною винагородою яких стануть повага і довіра людей.

Нехай кожен новий день приносить успіхи та перемоги. Хай життя буде наповнене радісними звістками, вартими справами, а найголовніше -  важливими думками, які надихатимуть Вас на нові звершення!

Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, благополуччя та всіляких життєвих гараздів!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради