«Безпечне місто» в дії

Дата: 13.12.2019 16:57

Ямпільська міська рада повідомляє, що для підтримання безпеки громадян у Ямполі було встановлено систему відеоспостереження «Безпечне місто». На даний час функціонує 13 камер відеонагляду, які  слідкують за дорогами й вулицями міста. Це дає можливість швидко визначати нестандартні ситуації, оперативно на них реагувати та, по можливості, усувати їх наслідки. Усі відеокамери пов’язані між собою, постійно записують інформацію, до якої також мають доступ і правоохоронні органи. Система дозволяє стежити за порядком у місцях масового скупчення людей і дає змогу, в тому числі, виявити прояви вандалізму та факти порушень громадського порядку на міських вулицях.

Слід зазначити, що за короткий період часу за допомогою відеосистеми правоохоронними органами було виявлено декілька злочинів та правопорушень.

До міської системи відеонагляду будуть підключатися бажаючі підприємці та жителі міста Ямполя.

Важливо розуміти, що проєкт «Безпечне місто» ні в якому разі не ставить перед собою мету обмежити свободу або особисті права людини, просто це реальна можливість забезпечити безпеку кожного жителя міста.