Відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 12.12.2019 13:57

11 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради. Одними із перших були розглянуті питання про схвалення проекту рішення міської ради «Про міський бюджет на 2020 рік» та схвалення прогнозних показників  міського  бюджету на 2021-2022 роки.

Заслухали звіт начальника Центру надання адміністративних послуг про роботу структурного підрозділу Ямпільської міської ради за 2019 рік .

Було затверджено план роботи виконавчого комітету Ямпільскої міської ради на 2020 рік.

Розглядали питання про подання на розгляд сесії змін до чинних міських Програм.

Визначено види суспільно-корисних робіт на території міста Ямполя у 2020 році для правопорушників, на яких накладені адміністративні стягнення та для засуджених до кримінального покарання у вигляді громадських робіт  згідно вироку суду та для правопорушників, притягнутих до адміністративної відповідальності у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт, а також розглянуто питання про організацію громадських робіт у наступному році для безробітних осіб, направлених районним центром зайнятості.

Розглянуто звернення жителів міста щодо підтвердження зміни адреси, звільнення від плати за харчування в ДНЗ дітям пільгових категорій населення, про клопотання для надання матеріальної допомоги громадянам міста тощо.