Юні футболісти поповнили свою спортивну скарбницю черговими високими здобутками

Дата: 09.12.2019 11:17

05 грудня у м. Літині відбувся Кубок першої ліги Вінницької області з футзалу серед юнаків 2010 року народження, за результатами якого юні вихованці Ямпільської ДЮСШ із ФК «Тірас» зайняли третє призове місце. Всього у змаганнях брало участь 8 команд області. Тренером юнаків є Сергій Батиршин.

А вже 07 грудня команда футболістів із ДЮСШ (Ямпіль) здобула перемогу в V обласному турнірі з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н., який проводився у м. Тульчині та був присвячений Дню Збройних сил України. Учасниками змагань було 6 команд. Крім того, юний спортсмен Владислав Чолак здобув звання «Кращий гравець турніру». Тренерами юнаків є Геннадій Гречковський та Олександр Мунтян.

Вітаємо наших футболістів, їх тренерів та батьків з черговими високими здобутками на футбольній ниві. Бажаємо їм та їхнім наставникам незламності духу, спортивної витримки, сили волі та нових перемог!