Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

Дата: 06.12.2019 08:49

Щирo вітаю вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Це – свято мужності, самовідданості й благородства. Цими рисами володіють справжні визволителі й захисники України! Це свято  тих, хто визначив свою долю як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і  вважає  захист співвітчизників справою всього життя.

Служба в лавах Української армії для вас не просто професія, це - найвища честь, покликання. Українська історія зберігає в своїх глибинах яскраві свідчення героїзму та вірності військовій присязі. Ви є прикладом для молоді та  взірцем  патріотизму, відваги та мужності.

Схиляю голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Дякую кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов'язок. Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові. Хай Господь щомиті оберігає вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Мирного неба над Україною!

Слава Збройним силам України! Слава Україні!