Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

Відзначили свято демократії та народовладдя

Дата: 05.12.2019 15:01

05 грудня в приміщенні Ямпільської міської ради відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Ця святкова подія зібрала в одному залі тих, хто самовіддано любить своє місто, свою територіальну громаду, хто спільними зусиллями працює задля покращення рівня життя ямпільчан.

Зі щирими та теплими словами привітань до присутніх звернувся міський голова Анатолій Юрченко, який подякував усім, хто проявляє активну громадянську позицію, ініціативність заради добробуту та розквіту нашої громади, хто трудиться над тим, щоб наш Ямпіль був красивим та комфортним для проживання, та вручив подяки за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, високий рівень професійності, активну участь у громадському житті депутатам міської ради, членам виконкому, ветеранам органів місцевого самоврядування та іншим ямпільчанам, які ніколи не залишаються осторонь проблем нашого міста, і які щоденною працею примножують його розвиток та процвітання. За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, професійне виконання посадових обов’язків та з нагоди свята було вручено подяки найактивнішим спеціалістам міської ради.

Святковий настрій всім присутнім забезпечили запальні та енергійні працівники районного будинку культури та аматори сцени.