Відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

Дата: 05.11.2019 16:34

31 жовтня відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради. Одним з перших питань було обговорення стану підготовки об’єктів соціальної сфери та теплового господарства комунальної власності міста Ямполя до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Також було прийнято рішення щодо дотримання правил безпеки під час використання скрапленого газу в побуті, а саме нагадування про те, що:

- власникам квартир міського комунального житлового фонду заборонено використання скрапленого газу в балонах у квартирах багатоповерхових будинків;

- власниками житлових будинків, незалежно від форм власності та відомчої належності, обов’язково має бути проведено перевірку стану димових і вентиляційних каналів житлових будинків та приведено їх у відповідність з вимогами чинних нормативних документів;

- не мають бути допущені факти заправки скрапленим газом побутових газових балонів на автомобільних газозаправних станціях м. Ямполя.

Розглянуто звернення жителів міста щодо підтвердження зміни адреси, звільнення від плати за харчування в ДНЗ дітям пільгових категорій населення, про клопотання для надання матеріальної допомоги громадянам міста тощо.