Автономне опалення – суттєва економія

Дата: 31.10.2019 16:59

Ямпільська міська рада повідомляє, що в бюджетних установах, а саме в дошкільних навчальних закладах міста та у будинку дитячої та юнацької творчості, розпочато опалювальний сезон. З приємністю хочемо відзначити, що результатом запровадження минулорічної практики введення самостійного опалення в зазначених установах із встановленням енергоефективних котлів та повна відмова від послуг із теплопостачання, які раніше надавалися приватним підприємцем, стала суттєва економія коштів у сумі понад 400 тис. грн. Зекономлені кошти дали можливість виплатити винагороду педагогічним працівникам ДНЗ міста та БДЮТ. Практика застосування автономного опалення цілком і повністю себе виправдала, тому у поточному році опалювальний сезон успішно розпочато з її використанням.

Звертаємо увагу, що відповідальність за підтримування належного температурного режиму у приміщеннях покладена на керівників даних закладів. Дошкільнятам та вихованцям будинку творчості, їх педагогічним колективам в установах тепло та комфортно, що дає можливість у зручних умовах навчатися та розвиватися. Це ще раз доводить той факт, що при розумному підході до вирішення будь-яких питань завжди можна знайти альтернативу, яка, як показує практика, цілком себе виправдовує.