Їхнє покликання – допомагати людям

Дата: 31.10.2019 16:40

31 жовтня в актовій залі Ямпільської міської ради своє професійне свято – День працівника соціальної сфери – відзначав колектив Ямпільського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. У залі зібралися люди, які всім серцем та душею віддані своїй роботі, основне покликання якої – надавати допомогу тим, хто її дійсно потребує. Сьогодні не акцентували увагу на якихось цифрах чи інших статистичних даних діяльності Центру, а просто у невимушеній теплій атмосфері привітали один одного із професійним святом.

Керівник закладу Оксана Кузьма відзначила грамотами кращих працівників установи. До вітань долучився і міський голова Анатолій Юрченко, який також за сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, чуйність і повагу до людей старшого покоління відзначив подяками працівників територіального центру.

Офіційну частину свята розбавляли гарними музичними композиціями та веселими гуморесками аматори сцени.

Наприкінці до слова було запрошено голову Ямпільської міської ради ветеранів війни та праці Григорія Любінецького та голову районної організації інвалідів ВВв та ЗСУБД України Олександра Яковлєва, які надіслали на адресу присутніх щирі слова вітань та поділилися хорошим досвідом співпраці із Територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Хочеться побажати, щоб така важка та самовіддана праця трудового колективу Центру відзначалася не лише у день професійного свята, а щодня. Адже вони на це заслуговують. Терпіння вам, витримки, сили волі та задоволених і вдячних підопічних!