Ямпільська міська рада

Вінницька область, Ямпільський район

Шановні працівники і ветерани галузі автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Дата: 25.10.2019 09:29

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю всіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але всі ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.

Щиро бажаю всім щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дороги будуть рівними та легкими, "залізний кінь" – міцним, пішоходи  - ввічливими, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко