Послуги причепа в дії

Дата: 08.10.2019 10:11

Комунальне підприємство «Ямпіль-комунгосп» повідомляє, що протягом останнього місяця 7 ямпільчан замовили послугу оренди причепа від трактора, який займається вивезенням побутового сміття, і таким чином позбулися різного непотребу, не спалюючи його і не викидаючи на узбіччя доріг чи прибережні зони.

Фото без описуНагадуємо, що замовити в оренду причеп на добу можна, звернувшись до КП «Ямпіль-комунгосп» за телефоном 2-16-29 або особисто за адресою вул. Свободи, 130. Якщо у вас накопичилося багато побутових відходів, в тому числі сухе листя, бур’яни з городу, непотрібне гілля, будівельне сміття, ви можете домовитися зі своїми сусідами і спільно з ними замовити причеп на свою вулицю та викинути зібраний непотріб. Після чого приїде трактор і забере наповнений причеп. Вартість такої послуги, враховуючи всі витрати, становить 518 грн.

Ми заслуговуємо на життя в охайному місті з екологічно чистим повітрям. Тому не потрібно спалювати сміття, отруюючи чадним димом себе, свою сім’ю та всіх оточуючих. Адже альтернатива є, і її переваги ямпільчани уже відчули на собі.