Увага! Конкурси!

Дата: 26.09.2019 10:16

Ямпільська міська рада оголошує конкурси на:

1. Визначення виконавця робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення господарської діяльності (будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) комунальної власності територіальної громади по вулиці Замостянській, 45 у м. Ямполі Вінницької області.

2. На визначення виконавця робіт із землеустрою щодо оформлення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади (цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд) по вул. Свободи, 50 а у м. Ямполі.

Конкурси відбудуться 28 жовтня 2019 року о 10:00 год. в адміністративному приміщенні Ямпільської міської ради в кабінеті № 1 за адресою м. Ямпіль вул. Замкова,94/2.

Конкурсні пропозиції приймаються комісією до 9:00 год. 28 жовтня 2019 року. З умовами подачі конкурсних пропозицій і проведенням конкурсу можна ознайомитися в кабінеті №1, №8 Ямпільської міської ради.

Конкурсна комісія