Шановні рятівники!

Дата: 17.09.2019 09:31

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника! У цей день хочу відзначити всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, рятує людей, які опинилися у небезпеці, захищає природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

Ви – люди мужньої професії, яка потребує відваги і самовідданості. На вас покладено надзвичайно почесний та відповідальний обов’язок— охороняти безпеку жителів нашого міста, адже немає нічого дорожчого, ніж життя людини.

Щиро дякую вам за мужність і самовідданість,  сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Нехай Пресвята Богородиця, яка є вашою покровителькою, оберігає вас від усіх бід і негараздів. Бажаю миру, щастя, добробуту і злагоди в родинах, успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі. Щоб у складній ситуації ви завжди відчували поруч надійне плече побратима. Міцного вам здоров’я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. В час, коли ви бережете людські життя, нехай оберігає вас Господь Бог і обдаровує cвоїми щедротами!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко