Ямпільській школі №1 присвоєно ім’я Т.Г. Шевченка

Дата: 12.09.2019 14:01

Ямпільська міська рада вітає шкільну спільноту ОНЗ "ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 м. Ямпіль Ямпільського району Вінницької області" – педагогічний та батьківський колектив, особисто директора школи Мотуз Наталію Петрівну та всіх ямпільчан із присвоєнням навчальному закладу імені Тараса Григоровича Шевченка. Ця їхня ініціатива була проявлена ще минулого року. І ось нарешті 10.09.2019 року на засіданні 36 сесії 7 скликання депутатами районної ради було прийнято рішення про присвоєння школі імені Т.Г.Шевченка.

Тож бажаємо з гідністю нести це почесне ім’я, досягати високих показників у навчанні та всебічній підготовці молодого покоління, любити Україну, свій рідний край, завжди старатися, щоб бути першими серед шкільних осередків Ямпільщини!

Нагадаємо, що на нещодавно відремонтованій площі перед школою було встановлено пам’ятник молодому Тарасу Шевченку.