Вітаємо з Днем народження Галину Ткач – заступника міського голови Ямпільської міської ради!

Дата: 11.09.2019 06:02

Шановна Галино Михайлівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та здобутків у професійній діяльності. Нехай і надалі Ваш шлях стелиться щедрими ужинками добра, нових звершень, а також любов’ю і повагою родини та друзів!

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа! Бажаємо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої домівки!

Нових Вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки та здійснення всіх задумів!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко, колектив, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради