ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 03.09.2019 20:53

З метою вивчення громадської думки  щодо добровільного об’єднання Ямпільської міської територіальної громади з суміжними територіальними громадами, отримання від членів громади пропозицій і зауважень із зазначеного питання, забезпечення конституційності, законності, добровільності, прозорості та відкритості місцевого самоврядування, у відповідності до ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпоряджень міського голови від 03.09.2019р №92 «Про ініціювання добровільного об’єднання громад» №93 «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання громад» міський голова Анатолій Володимирович Юрченко звертається  до Ямпільської територіальної громади з пропозицією щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади : м.Ямпіль.

Найменування об’єднаної територіальної громади: Ямпільська територіальна громада.

Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання із зазначенням відповідних населених пунктів: Безводнівська (с.Безводне, с.Прилужне), Бушанська (с.Буша, с.Дорошівка, с.Держанка, с. Слобода-Бушанська), Велико-Кісницька, Гальжбіївська (с.Гальжбіївка, с.Біла, с.Оксанівка, с.Улянівка), Дзигівська (с.Дзигівка, с.Дзюброве), Довжоцька, Качківська, Клембівська, Михайлівська, Петрашівська (с.Петрашівка, с.Миронівка, с.Хмелівщина), Писарівська, Порогівська (с.Пороги, с.Добрянка, с.Франківка), Ратуська, Русавська (с.Русава, с.Нечуївка), Северинівська (с.Северинівка, с.Іванків), Слободо-Підлісівська (с.Слобода-Підлісівська, с.Підлісівка, с.Придністрянське), Тростянецька (с.Тростянець, с.Гонорівка, с.Вітрівка, с.Репляшинці, с.Лаврівка), Цекинівська.

Громадське обговорення триватиме впродовж 15 днів з дня  прийняття розпорядження міського голови (з 04.09.2019р по 18.09.2019р.). Після завершення обговорення  пропозиція міського голови  буде  подана на наступну сесію Ямпільської міської ради  для прийняття рішення  про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи. Громадські слухання відбудуться 19 вересня о  16-00 годині в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості ( вул.Свободи  буд.130).

Пропозиції і зауваження приймаються,  на адресу електронної пошти – yampmr@i.ua, за  адресою: м.Ямпіль, вул.Замкова  94/2 ( Ямпільська міська рада) з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо ініціювання добровільного об’єднання громад .