Життя дитини – найдорожче

Дата: 03.09.2019 15:22

Останнім часом у м. Ямполі почастішали випадки аварійних інцидентів, в яких учасниками є юні користувачі мопедів та скутерів. Звертаємося до батьків підлітків, які купують своїм дітям або дають їм користуватися такими транспортними засобами, з проханням ознайомити їх з елементарними правилами дорожнього руху. Потрібно усвідомлювати той факт, що недосвідчений мопедист чи скутерист, виїжджаючи на дорогу, несе відповідальність не лише за власне здоров’я та життя, а й за безпеку інших учасників дорожнього руху, в тому числі й пішоходів. Часто підлітки за кермом, не знаючи ПДР, виїжджають на ту частину дороги, де проїзд заборонений, а там можуть прогулюватися мешканці міста з маленькими дітьми.

Іноді буває так, що підлітки управляють двоколісним транспортним засобом в стані легкого похмілля, яке може бути наслідком випитої пляшки слабоалкогольного напою, а це може призвести до втрати контролю над кермом та до виникнення аварійної ситуації на дорозі. Шановні батьки, пояснюйте своїм дітям про дотримання правил дорожнього руху, про дотримання дозволеної швидкості та дистанційної відстані між транспортними засобами, слідкуйте за тим, в якому стані вони сідають за кермо, чи користуються необхідними засобами безпеки, скільки пасажирів беруть із собою. Пам’ятайте, що все у світі можна купити, а от здоров’я та життя купити неможливо.