Шановні ямпільчани!

Дата: 29.08.2019 09:38

Сьогодні, 29 серпня, згідно указу Президента України №621/2019 ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У цей день ми вшановуємо пам’ять та увічнюємо героїзм військовослужбовців, учасників добровольчих формувань та всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Ми ніколи не забудемо їх великий подвиг, а наш обов'язок – бути гідними їхнього героїзму, утверджуючи мир, злагоду та гармонію на українській землі.

Доземно вклоняємося найкращим синам та донькам України, які ціною власного життя, ціною власного майбутнього до останнього виборювали світле майбутнє для нас та прийдешніх поколінь у своїй рідній незалежній і суверенній державі.

Помолимося за усіх загиблих. Помолимося за здоров’я бійців української армії, усіх учасників бойових дій на сході країни, волонтерів, мирних жителів української землі, за усіх, хто бажає перемоги та розквіту Україні.

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою, міський голова Анатолій Юрченко