Приємна подія сталася в житті ямпільчан.

Дата: 23.08.2019 13:39

23 серпня 2019 року в місті Ямполі на площі біля закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 відбулась  урочиста церемонія

відкриття пам’ятної скульптури на честь Тараса Григоровича Шевченка - українського мислителя, поета, художника і просвітителя, Великого Кобзаря.

Тарас Григорович Шевченко – це голос історії, долі, характеру й волі нації.  І тому до Шевченка йдуть.

Щоб осягнути його справжнього, щоб побачити себе самих, щоб «схаменутися й стати людьми» - особистостями, українцями.

Урочисту церемонію відкриття здійснили міський голова Анатолій Юрченко, голова районної ради Сергій Гаджук та автор пам’ятної скульптури Богдан Голояд.

Твори видатного письменника звучали у виконанні учнів Ямпільської музичної школи під супровід капели бандуристів «Авангард- FOLK».

Встановлення скульптури Тараса Шевченка є ініціативою громадськості міста,  яку підтримано загальноосвітнім закладом № 1, та в подальшому реалізовано за Ямпільською міською радою та депутат Верховної Ради України Юрієм Македоном.

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у пам’яті нащадків. Бо є й буде Україна і народ український, який пам’ятає його заповітні слова